Przejdź do treści

Polecają nas

Potrzebowałem projektu logotypu i wizytówki dla szkoły pływania, którą założyłem jakiś czas temu. Drukarnię BeeBart polecił mi znajomy. Rzadko spotykam się z tak dobrą obsługą klienta jak w tym przypadku. Od pierwszego telefonu, przez konsultacje projektu, materiałów i dostawę wszystko przebiegało idealnie. No i te wizytówki soft touch! Klienci i znajomi są zachwyceni!

Patryk Kowalski Szkoła Pływania Swim Smart

Bardzo dziękuję za szybki wydruk naklejek i przemiłą obsługę! Dzięki Wam udało nam się zdążyć na czas z przygotowywaną akcją. Same naklejki też wyszły idealnie - druk i folia są wysokiej jakości. Współpraca z taką drukarnią to czysta przyjemność. Na każdym etapie widać było troskę o klienta i pełen profesjonalizm ze strony Pana Mateusza. Jeszcze raz dzięki!

Magdalena Makowska Allegro sp. z o.o. | DEX Promotion Senior Specialist

Z BeeBart zrealizowałem już kilka zamówień - projekt i wydruk wizytówek, kubki z nadrukiem dla klientów i pracowników mojej siłowni, koszulki z nadrukiem, a nawet naklejki na samochód. Za każdym razem dostawałem nie tylko super produkty reklamowe ale także mega profesjonalną, miłą, myślącą i kreatywną obsługę. Polecam drukarnię BeeBart do wszelkich zadań specjalnych!

Marcin Cieślik FightGym Fitness Club | Właściciel

Drukarnia BeeBart to jedna z rzetelniejszych firm w jakich miałam okazję realizować zamówienie. Zamawiane nadruki i projekty nie tylko spełniły ale i przerosły moje oczekiwania. Same produkty reklamowe też były najwyższej jakości. Niezależnie od tego czy zamawialiśmy koszulki z nadrukiem, personalizowane kubki, trofea sportowe, dyplomy, teczki czy banery zakupy były realizowane szybko, bezproblemowo i w wyjątkowo miłej atmosferze.

Beata Sysiak Klub Sportowy Niepełnosprawnych "START" Kalisz | Prezes

Dziękujemy drukarni BeeBart za wszystkie zrealizowane dla naszej szkoły zamówienia. Zarówno projekty grafik jak i produkty reklamowe z nadrukami - teczki, naklejki, i koszulki wyszły fantastycznie. Dodatkowym atutem była szybka realizacja oraz bardzo profesjonalna - ale przede wszystkim - miła, rozumiejąca i... ludzka obsługa! Współpraca z takimi firmami jak drukarnia BeeBart to przyjemność i miła odmiana od natłoku obowiązków nauczycielskich i organizacyjnych.

Beata Duda Zespół Szkół nr 9 we Wrocławiu | Dyrektor

    Zadowoleni i polecający nas klienci są naszą najlepszą wizytówką i reklamą. Niezależnie od tego, czy współpracujemy z największą firmą e-commerce w Polsce, z lokalnym klubem sportowym, czy zaprzyjaźnioną fundacją, angażujemy się w pracę na 101%. Od momentu złożenia zamówienia przez proces druku aż po dostawę staramy, się dbać o Was od A do bZzzz. Jakość produktów reklamowych, które u nas zamawiacie w pewnym sensie jest też naszą własną reklamą. Dlatego możecie być pewni, że nasze różowe pszczółki zrobią wszystko dla Waszej pełnej satysfakcji ze współpracy z drukarnią BeeBart.

    Jesteśmy dumni z każdego logotypu, który możemy poniżej prezentować.

    Dziękujemy za Wasze zaufanie!

    Drukarnia Lublin - logotyp klienta drukarni