Przejdź do treści
Nasza drukarnia

Nasza drukarnia

  • przez
Gdzie mogę sprawdzić opinie o Waszej firmie?

Oprócz zakładki nasi klienci na tej stronie, opinie o naszej drukarni znajdziecie także w naszym profilu Google oraz w karcie ocen sprzedającego naszego sklepu Allegro. Staramy się zapewnić Wam obsługę na najwyższym poziomie a to wymaga także Waszego poczucia bezpieczeństwa i pewności w trakcie realizacji zamówień. 

Jak długo jesteście na rynku?

Działalność rozpoczęliśmy we wrześniu 2022 roku. Jesteśmy młodą firmą ale właśnie dlatego staramy się bardziej. Dostarczamy usługi na najwyższym rynkowym poziomie. Współpracujemy i uczymy się od specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinach poligrafii, grafiki i marketingu. Dlatego możecie być pewni, że mimo krótkiego stażu na rynku, zadbamy o Was lepiej niż nie jeden branżowy dinozaur.

W czym specjalizuje się Wasza drukarnia?

Nie mamy konkretnej specjalizacji. Staramy się mieć jak najszerszą ofertę, jednak proponujemy Wam tylko te produkty, których wykonanie dopracowaliśmy do perfekcji. Kiedy dostajemy od Was zamówienie, traktujemy je jak własne, dlatego staramy się dobrać najlepsze materiały i techniki wydruku do zrealizowania danej wizji. Do tej pory największy segment naszej sprzedaży stanowiły kubki z nadrukiem, fotoobrazy, wszelkiego rodzaju naklejki i etykiety oraz personalizowane koszulki. Potrafimy jednak dużo więcej!

Gdzie zlokalizowana jest drukarnia BeeBart?

Siedziba drukarni znajduje się w Lublinie przy ul. Ceramicznej 8. Działamy w całej Polsce ale to właśnie Lublin jest miastem, w którym powstaliśmy i zapuściliśmy korzenie. Co do zasady zamówienia przyjmujemy przez internet oraz telefonicznie , jednak nie wygoniliśmy jeszcze nikogo, kto odwiedził nas na miejscu 😉